Getac F110 - Tablet przemysłowy

GETAC F110 – Tablet przemysłowy

Getac F110 - tablet przemysłowy z Win 10
Getac - Logo

GETAC F110
Tablet przemysłowy

Getac F110 został zbudowany w oparciu o duży 11,6-calowy ekran panoramiczny i jest wyposażony w wydajne podzespoły, które bez problemów pozwalają na płynne działanie systemu operacyjnego Windows 10. F110 spełnia wszystkie wymagania stawiane urządzeniom wykorzystywanym w aplikacjach związanych z bezpieczeństwem publicznym, przez różnego typu służby, a także w bardzo szerokim zakresie w niemalże wszystkich gałęziach przemysłu.

MAKSYMALIZACJA WYDAJNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA. ODPOWIEDNI ROZMIAR DO WSZYSTKIEGO

Wielokrotnie nagradzany model F110 jest prawdziwą rewolucją w gronie tabletów przemysłowych o wzmocnionej konstrukcji. F110 łączy najwyższą w tej grupie urządzeń wydajność, wysoki poziom bezpieczeństwa przewidziany do potencjalnych zastosowań, duży 11,6” panoramiczny wyświetlacz oraz smukłą i lekką konstrukcję, co razem ustanawia nowy standard w grupie mobilnych komputerów przemysłowych.

GETAC F110

PROCESOR INTEL® CORE™ I7 VPRO™

Tablet F110 może zostać skonfigurowany z użyciem najnowszych procesorów Intel® Core™ i7 lub i5 vPro, co zapewnia niezwykle wysoki poziom wydajności jednostki centralnej.

 

INTEL® UDH GRAPHICS 620

Getac F110 wykorzystuje nowy układ graficzny Intel® UHD Graphics 620, który cechuje się oszałamiającym poziomem szybkości reakcji, umożliwiającym uzyskanie wysokich liczb klatek na sekundę podczas pracy z grafiką 3D oraz materiałami wideo.

 

Getac F110 - grafika Intel HD
Getac F110 - smukły i lekki tablet przemysłowy

Cienki i lekki

 

W zamyśle konstrukcyjnym F110 ma być urządzeniem o popularnej wielkości kartki papieru formatu A4. Połączenie dużego wyświetlacza o przekątnej 11,6” z najnowszym procesorem Intel® Core™, wydajnym układem graficznym oraz możliwością zasilania z użyciem dwóch akumulatorów sprawia, że F110 przełamuje dotychczasowe bariery i wyznacza nowy poziom wydajności i użyteczności.

LumiBond® 2.0:
Lepiej, Jaśniej, Bezpieczniej.

F110 wykorzystuje wszystkie zalety naszej rewolucyjnej technologii ekranów dotykowych LumiBond 2.0, która łączy szklaną warstwę zewnętrzną z panelem dotykowym oraz wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, tworząc jednolity panel, który jest bardziej wytrzymały i cechuje się znakomitą czytelnością. Posiada on cztery zaawansowane tryby dotykowe (Touch/Rain, Glove, Pen oraz opcjonalny tryb Digitizer). Dołączony rysik z twardą końcówką pozwala na przechwytywanie podpisów, a także bardziej precyzyjne wykonywanie notatek i zapisów na rysunkach lub mapach czy podczas wprowadzania informacji w formularzach.

Getac F110 - ekran dotykowy LumiBond 2.0
Getac F110 - tablet przemysłowy z ekranem FHD 11,6 cala

Duży jasny wyświetlacz
11,6″ IPS FHD

Większość tabletów przemysłowych stawia użytkownika przed wyborem albo dużego wyświetlacza, albo kompaktowych wymiarów. My zapewniamy obydwie te cechy. Obecność dużego panoramicznego wyświetlacza o przekątnej 11,6 cala sprawia, że F110 zapewnia wystarczająco dużo przestrzeni do wygodnej obsługi elementów systemu Windows, a także zainstalowanych aplikacji użytkownika.

Dwa akumulatory
dla ciągłego zasilania

Problemem w przypadku wielu tabletów przemysłowych jest ich źródło zasilania. W F110 zamiast jednego wymienialnego akumulatora zastosowaliśmy rozwiązanie pozwalające na używanie dwóch akumulatorów, które można bezpiecznie wymieniać podczas pracy urządzenia. Daje to możliwość praktycznie niekończącej się pracy F110 z zapewnieniem jego ciągłego zasilania akumulatorowego. W przypadku tego rozwiązania możemy bezproblemowo wyjąć jeden z dwóch akumulatorów i zastąpić go nowym, w pełni naładowanym, bez najmniejszej konieczności zamykania aplikacji czy włączania systemu operacyjnego.

Getac F110 - dwa akumulatory
Getac F110 - wiele zabezpieczeń -czytniki

Nowa definicja bezpieczeństwa

F110 pozwala doświadczyć dostępności wielu różnorodnych rozwiązań bezpieczeństwa, w tym funkcji uwierzytelniania wieloskładnikowego w celu ochrony urządzenia i znajdujących się na nim danych przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich, a także zainstalowania złośliwego oprogramowania.

Getac - ikona TPM 2.0

Trusted Platform Module 2.0

F110 posiada TPM 2.0 – niezwykle potężne rozwiązanie, które sprawdza wszelkie podejrzane oznaki aktywności i potencjalnego włamania podczas uruchamiania systemu.

Getac F110 - ikona DDS

Absolutny DDS

Ta opcjonalna funkcja zabezpieczenia pozwala wyłączyć F110, jeśli wykryje ona nieautoryzowany lub podejrzany dostęp do urządzenia.

Zabezpieczenia Windows 10

Tablet F110 w pełni obsługuje najnowsze narzędzia uwierzytelniania zapewniane przez firmę Microsoft, w tym Windows Hello oraz Microsoft Passport. Logowanie jest szybkie i łatwe przy użyciu opcjonalnej kamery IR, czytnika linii papilarnych, czytnika kart inteligentnych lub też dwuzakresowego czytnika RFID (LF/HF).

Getac F110 - bezpieczeństwo Windows 10
Getac - ikona WiFi WWAN

Zaawansowana wydajność WWAN

F110 może być skonfigurowany do pracy w sieci rozległej WWAN i posiada antenę 3D, która zapewnia niesamowitą szybkość pobierania i wysyłania, a jednocześnie gwarantuje stabilną łączność i rzadkie zaniki sygnału.

Getac - ikona Tripass

Tri-Pass Through

W przypadku korzystania z urządzenia w pojazdach, F110 może być skonfigurowany do pracy z użyciem portów anten pass-through, dzięki którym można równocześnie wykonać połączenia z zamontowanymi na dachu pojazdu antenami GPS, WWAN oraz WLAN o dużym zysku.

Getac - ikona Sirfstar GPS

Dedykowany GPS

Dedykowany moduł GPS oferuje szybsze i bardziej precyzyjne określanie lokalizacji F110, co może być bardzo istotne w przypadku firm spedycyjnych lub kurierskich korzystających z ciągłego rejestrowania tego parametru.

Getac - ikona 802,11ac

WiFi 802.11ac

F110 posiada zaimplementowane rozwiązanie łączności WiFi 802.11ac, które zapewnia wysoką przepustowość przesyłu danych.

Getac F110 - Built do Survive
Getac F110 - ATEX IECEx

Built To Survive™

Getac - ikona MIL-STD 810G
Getac - ikona IP65
Getac - ikona MIL-STD 461G

Tylko tablety wzmocnione Getac są produkowane od podstaw. Są one zaprojektowane i wykonane tak, aby zapewnić pełną ochronę przed upadkami, wstrząsami, wibracjami, zalaniem, płynami i kurzem oraz wieloma innymi niekorzystnymi czynnikami. Model F110 został niezależnie przetestowany i otrzymał on oznaczenie zgodności ze standardem MIL-STD-810G oraz wieloma innymi.

Certyfikat ATEX oraz IECex

Getac - ikony ATEX
Getac - ikona IECEx

Getac oferuje opcję certyfikacji urządzeń zgodnie z wymaganiami stawianymi przez normy ATEX oraz IECex w zakresie ich użycia w środowiskach zagrożonych wybuchem. Zastosowanie specjalnego materiału izolacji mechanicznej oraz unikatowego projektu obwodów elektronicznych sprawia, że F110 jest odporny na zapłon i iskrobezpieczny zgodnie z jego przeznaczeniem.

GETAC F110
Getac - ikona Bumper to Bumper

Poza oczekiwaniami — 3-LETNIA GWARANCJA.

Nasz nowy program gwarancyjny „Bumper-to-Bumper” wykracza daleko poza oczekiwania użytkowników, stanowiąc odpowiednie zabezpieczenie dla zapewnienia najwyższego poziomu produktywności.

Niespodziewane wypadki mogą sprawić, że posiadane urządzenia zostaną wyłączone z użytkowania w najmniej oczekiwanym momencie, a jest to tym bardziej dotkliwe, gdy korzystamy z nich w trudnych warunkach. To może prowadzić do kosztownych przestojów wynikających z awarii sprzętu.

Jest to jeden z powodów, dla którego Getac wprowadził zapis dotyczący uwzględnienia przypadkowego uszkodzenia jako stałego punktu w naszych nowych warunkach gwarancyjnych „Bumper-to-Bumper” w celu zminimalizowania kosztów posiadania rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie.

„Bumper-to-Bumper” to gwarancja oferująca wysoki poziom zabezpieczenia, która jest wspierana przez wiodącą firmę usług logistycznych w Europie Pack & Collect, zapewniająca szybką naprawę przez specjalistów Getac oraz dostawę urządzenia do użytkownika.

To oznacza, że można polegać na naszym zapewnieniu, że urządzenie wróci do normalnej eksploatacji w firmie w ciągu kilku dni.

Standard: 3-letnia gwarancja „Bumper-to-Bumper”.

 

1) Szczegółowe informacje na temat udzielanej gwarancji znajdują się w Warunkach Gwarancji.
* Prezentowane fotografie oraz ilustracje mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd oraz funkcje urządzenia mogą różnić się ze względu na stale wprowadzane ulepszenia produktu.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Logo Intel, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych oraz/lub w innych krajach.
Intel, logo Intel, Intel Core, Intel vPro, Core Inside i vPro Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych oraz/lub innych krajach.

GETAC F110

DANE TECHNICZNE

GETAC F110

System operacyjny
Windows® 10 Professional
Opcje platformy komputera mobilnego
Intel® Core™ i7 Technology
Intel® Core™ i7-8565U Processor 1.8GHz Max. 4.6GHz z Intel® Turbo Boost Technology – 8MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ i7 vPro™ Technology Intel® Core™ i7-8665U vPro™ Processor 1.9GHz Max. 4.8GHz z Intel® Turbo Boost Technology – 8MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ i5 Technology Intel® Core™ i5-8265U Processor 1.6GHz Max. 3.9GHz z Intel® Turbo Boost Technology – 6MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ i5 vPro™ Technology Intel® Core™ i5-8365U vPro™ Processor 1.6GHz Max. 4.1GHz z Intel® Turbo Boost Technology – 6MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ i3 Technology Intel® Core™ i3-8145U Processor 2.1GHz Max. 3.9 GHz z Intel® Turbo Boost Technology – 4MB Intel® Smart Cachei
Kontroler VGA
Intel® UHD Graphics 620
Wyświetlacz
11,6″ IPS FHD (1920×1080), ekran LumiBond® 2.0 o jasności 800 nitów, czytelny w świetle dziennym, z technologią wielodotyku Opcjonalna obsługa digitizerem (rysikiem aktywnym)
Panel dotykowy
Pojemnościowy panel dotykowy o wysokiej czułości, może być obsługiwany w rękawiczkach i mokrymi palcami; Szkło Corning Gorilla; wielodotykowy
Pamięć
8 GB DDR4 z możliwością rozszerzenia do 32 GB Opcjonalny SSD 256 GB / 512 GB / 1 TB
Klawiatura
Sześć przycisków tabletu: Zasilanie, Windows, klawisz programowalny, włączenia kamery / aktywacji czytnika kodów kreskowych, przyciski zwiększenia i zmniejszenia głośności
Urządzenia wskazujące
Ekran dotykowy – Pojemnościowy ekran wielodotykowy – opcjonalny ekran dotykowy z dwoma trybami pracy (wielodotyk oraz digitizer)
Opcje gniazda rozszerzeń
Opcjonalny czytnik kodów kreskowych 1D/2D imager; lub port RS232; lub 10/100/1000 base-T Ethernet; lub gniazdo microSD; lub port USB 2.0; lub port RS232 + 10/100/1000 base-T Ethernet
Interfejsy I/O
Kamera internetowa Opcjonalna kamera FHD × 1; lub Opcjonalna kamera Windows Hello × 1 Opcjonalna kamera 8 MP z auto fokusem Gniazdo wejściowe zasilania DC × 1 USB 3.1 Gen 2 Typ-A × 1 Port stacji dokującej × 1 Wyjście słuchawek / wejście mikrofonu (złącze combo) × 1 HDMI × 1 Opcjonalne złącze pass-thru anteny RF dla GPS, WLAN oraz WWAN
Komunikacja
Opcjonalny moduł 10/100/1000 base-T Ethernet (zajmuje gniazdo rozszerzenia) WLAN Intel Wireless-AC 9260, 802.11ac Bluetooth (v5.0) Opcjonalny dedykowany GPS Opcjonalny moduł szerokopasmowej łączności bezprzewodowej 4G LTE1
Bezpieczeństwo
Intel vPro™ Technology (dla różnych opcji CPU) TPM 2.0 Opcjonalny czytnik LF/HF RFID* Opcjonalny czytnik odcisku palca Opcjonalny czytnik Smart Card Gmoazdo blokady Kensington
Zasilanie
Zasilacz AC (65 W, 100-240 V AC, 50/60 Hz) Akumulator Li-Ion z funkcją wymiany podczas pracy (11,4 V 2290 mAh) × 2 (zasilanie akumulatorem do 12 godzin) Technologia LifeSupport™ wymiany akumulatora podczas pracy 
Wymiary i masa
12,4″ × 8,15″ × 0,96″ (314 × 207 × 24,5 mm) 1,39 kg (3,08 funta)
Wytrzymałość
Certyfikat MIL-STD 810G oraz IP65 Przygotowanie do wymagań MIL-STD 461G Opcjonalnie zgodność z ANSI/ISA 12.12.01 Odporność na wibracje oraz upadki Certyfikat e-Mark dla możliwości pracy w pojazdach
Środowisko pracy
Temperatura Zakres temperatury pracy: -21°C do 60°C / -5,8°F do 140°F Zakres temperatury przechowywania: -51,1°C do 71°C / -60°F do 160°F Wilgotność: 95% względna, bez kondensacji
Oprogramowanie
Getac Utility Getac Camera Getac Geolocation Getac Barcode Manager Optional Absolute DDS® Persistence
Akcesoria
Torba transportowa Ładowarka wielogniazdowa (dwa gniazda) Ładowarka wielogniazdowa (osiem gniazd) Odłączalna składana klawiatura Zasilacz samochodowy (120 W, 11-32 VDC) Zasilacz sieciowy AC klasy wojskowej z certyfikatem MIL-STD-461(90 W, 100-240 VAC) Piórko – Digitizer Rysik pojemnościowy z twardą główką Folia ochronna na ekran Futerał składany na tablet Pasek na rękę Pasek na ramię (4-punktowy, do trzymania bez użycia rąk) Pasek na ramię (2-punktowy) Akumulator (11.4 V, typowo 2160 mAh; min. 2100 mAh) Zasilacz sieciowy AC (65 W, 100-240 VAC) Uchwyt samochodowy Samochodowa stacja dokująca Biurkowa stacja dokująca Biurkowa stacja dokująca z ładowarką dla dwóch akumulatorów
Przedstawione informacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
GETAC F110

GALERIA

GETAC F110

AKCESORIA DODATKOWE

Getac F110 - torba ochronna
Getac F110 - torba ochronna
Getac F110 - ładowarka akumulatorów
Getac F110 - ładowarka akumulatorów
Getac F110 - ładowarka wielogniazdowa
Getac F110 - ładowarka wielogniazdowa
Getac F110 - klawiatura
Getac F110 - klawiatura
Getac F110 - zasilacz klasy wojskowej
Getac F110 - zasilacz klasy wojskowej
Getac F110 - digitizer
Getac F110 - digitizer
Getac F110 - rysik z twardą końcówką
Getac F110 - rysik z twardą końcówką
Getac F110 - folia ochronna na ekran
Folia ochronna na ekran
Getac F110 - futerał ochronny
Getac F110 - futerał ochronny
Getac F110 - stacja dokująca typu combo
Getac F110 - stacja dokująca typu combo
Getac F110 - biurkowa stacja dokująca
Getac F110 - biurkowa stacja dokująca
Getac F110 - zasilacz samochodowy
Getac F110 - zasilacz samochodowy
Getac F110 - zasilacz sieciowy 65 W
Getac F110 - zasilacz sieciowy 65 W
Getac F110 - stacja dokująca
Getac F110 - stacja dokująca
Getac F110 - samochodowa stacja dokująca
Getac F110 - samochodowa stacja dokująca
Getac F110 - czteropunktowy pasek na ramię
Getac F110 - czteropunktowy pasek na ramię
GETAC F110

PLIKI DO POBRANIA