Axed Serwis strona główna

Firma AXED Serwis poszukuje osoby do pracy na następujących stanowiskach:

Pracownik serwisu

Data oferty: 26-10-2020

Podstawowe obowiązki:

  • Praca w serwisie sprzętu komputerowego/ tabletów/ smartfonów
  • Diagnozowanie usterek
  • Serwisowanie i naprawa;
  • Wymiana podzespołów;
  • Przygotowywanie nowych urządzeń do sprzedaży.
  • Kontakt z Klientem

  • Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie ogólnych napraw elektroniki;
  • Umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu i rozwiązania go;
  • Umiejętność lutowania
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i dobre zdolności manualne
  • Mile widziana dobra znajomość systemów android;
  • Pozytywne nastawienie

  • Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Doświadczenie i rozwój zawodowy, szkolenia;
  • Swobodną i miłą atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Programista

  • Obsługa bieżących projektów
  • Kontakt z klientami – bezpośrednio lub zdalnie
  • Modernizacja systemu zgodnie z wymaganiami klienta
  • Diagnozowanie problemów
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Koordynacja zadań projektowych

  • Dobra znajomość Windows Forms w języku C#
  • Znajomość wzorca MVC
  • Umiejętność konstruowania zapytań do baz SQL (MySql)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania urządzeń z systemem android, IOS lub aplikacji webowych.

  • Oferty należy przesyłać na adres: praca@axedserwis.com.pl

    Osoby zainteresowane udziałem w procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

    Informujemy, że
    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma: AXED serwis s.c., ul. Wagrowska 2, 61-369 Poznań
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego,
    3) Podanie danych nie jest obowiązkowe, brak podania danych osobowych powoduje wstrzymanie procesu rekrutacyjnego.
    4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres związany z procesem rekrutacji, nie dłużej niż jeden rok,
    5) Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, chyba, że udzielą Państwo na to wyraźną zgodę.
    6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do urzędu ds. Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
    8) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym; ich nieprzekazanie spowoduje niemożność zawarcia umowy o pracę i wypełnienia związanych z nią obowiązków podatkowo-składkowych.