Previous
Next

APLIKACJA   INWENTURA

Aplikacja INWENTURA służy do przeprowadzenia inwentury towarów z wykorzystaniem ich kodów kreskowych. Dzięki niezwykle szybkiemu i precyzyjnemu skanerowi oraz przyjaznej i łatwej w użyciu aplikacji inwentura może być przeprowadzana sprawniej i przyjemniej.

INWENTURA

Wygląd aplikacji może być dostosowany do potrzeb firmy, jak również istnieje możliwość rozszerzenia aplikacji o dodatkowe funkcjonalności zgodnie z potrzebami klienta.

Aplikacja obsługuje dowolne kody kreskowe. Istnieje również możliwość ograniczenia skanera do odczytu jedynie wybranych typów kodów.

INWENTURA

Po uruchomieniu aplikacji pojawia się pierwszy ekran, na którym musimy wybrać jedną z dwóch opcji: kontynuacja istniejącej już inwentury lub rozpoczęcie nowej.

INWENTURA

Wówczas przechodzimy do głównego ekranu programu. W tym miejscu możemy już skanować towary, których kody pojawią się w górnej prostokątnej ramce. Dla każdego towaru możemy ustawić dowolną liczbę sztuk (domyślnie 1).

INWENTURA

W przypadku problemów ze zeskanowanie kodu możemy wprowadzić go ręcznie

INWENTURA
Dzięki prostemu menu w każdym momencie można przejść do:
 • ekranu ze wszystkimi do tej pory zeskanowanymi towarami 
 • ekranu ze wszystkimi inwenturami
 • INWENTURA

  Ekran ze wszystkimi do tej pory zeskanowanymi towarami w ramach przeprowadzanej inwentury; dla każdego towaru można wykonać dwie operacje: edycja liczby sztuk oraz usunięcie.

  INWENTURA

  Ekran ze wszystkimi inwenturami; dla każdej inwentury można wykonać operację jej importu do pliku w żądanym formacie oraz usunięcia.

  INWENTURA

  Aplikacja INWENTURA działa na różnych urządzeniach Android, a wśród nich na mobilnych komputerach przemysłowych znajdujących się w naszej ofercie:

  Urovo i6310

  (z opcjonalnym uchwytem pistoletowym ze spustem skanera)
  INWENTURA

  W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zgodności aplikacji INWENTURA z określonymi urządzeniami, a także sprawami dotyczącymi jej funkcjonalności i możliwości personalizacji, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Działem Sprzedaży pod adresem biuro@axedserwis.com.pl lub telefonicznie 600 373 202.

   

  INWENTURA

  GALERIA

  INWENTURA