Getac S410 - Notebook przemysłowy

GETAC S410 – Notebook przemysłowy

Getac S410 - Wzmocniony notebook przemysłowy
Getac - Logo

GETAC S410
Notebook przemysłowy

Nowy model Getac S410 podnosi poprzeczkę w klasie komputerów o wzmocnionej konstrukcji, zapewniając jeszcze większą wytrzymałość, mniejsze wymiary i będąc lżejszym w porównaniu do wcześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

GETAC S410 WYZNACZA NOWE STANDARDY
W SEGMENCIE LAPTOPÓW PRZEMYSŁOWYCH

Podnosząc poprzeczkę w klasie komputerów przemysłowych o wzmocnionej konstrukcji, nowy model S410 jest jeszcze wytrzymalszy, smuklejszy i lżejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Ta całkowicie nowa konstrukcja wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, w tym wyraźnie większą wydajność procesora, znacznie lepszy układ graficzny oferując wiele różnych funkcji i opcji, które zupełnie zmieniają możliwości w tej grupie urządzeń. Getac S410 zapewnia niezrównaną moc oraz możliwości adaptacyjne profesjonalnym użytkownikom działającym w terenie, personelowi firm produkcyjnych oraz wszelkiego typu służb publicznych.

GETAC S410

Oczekiwana wydajność

Zastosowanie najnowszego procesora CPU Intel Whiskey Lake sprawia, że S410 jest idealnym parterem do pracy w sytuacjach, gdzie oczekiwana jest natychmiastowa reakcja na najbardziej złożone zadania. Opcjonalny procesor graficzny Nvidia GeForce GTX  pozwala przekształcić S410 w doskonałe rozwiązanie do realizacji wyspecjalizowanych operacji takich jak renderowanie grafiki 3D czy praca z aplikacjami architektonicznymi oraz CAD. Zwiększona wydajność procesora oraz układu graficznego przynosi wymierne korzyści profesjonalistom, którzy poszukują większej wydajności podczas wykonywania niezwykle złożonych i strategicznych czynności w najbardziej niesprzyjających i wymagających środowiskach.

Procesor Intel® Core™ vPro™

Ikona Intel i7 vPro
Getac S410 - Bezkompromisowa wydajność
Getac S410 - Ekan dotykowy technologia Lumibond

Oszałamiająca jakość obrazu

S410 został wyposażony w unikatową dla urządzeń Getac technologię LumiBond® 2.0, która dodatkowo zapewnia rozszerzone możliwości w zakresie obsługi dotykowej, pozwalając wybierać między różnymi trybami pracy (dotyk/praca w deszczu, praca w rękawicach, rysik). Dzięki temu dostępna jest bardzo szeroka paleta ustawień dotyczących sposobu pracy urządzenia przy równoczesnym zapewnieniu bezprecedensowej jakości obrazu oraz poziomu czułości na dotyk. Getac S410 oferuje również opcję wyposażenia go w matrycę radiant FHD, która zapewnia najwyższą jakość obrazu profesjonalistom, którzy wymagają prezentowania szczegółów obrazu z największą dokładnością.

Ciągłe zasilanie

Niezwykle przydatnym rozwiązaniem dostępnym w S410 jest możliwość ciągłej pracy praktycznie bez żadnych ograniczeń, dzięki możliwości użycia opcjonalnego drugiego akumulatora, co pozwala na wykonywanie różnych czasochłonnych operacji. Wymiana akumulatora może być dokonana bez wyłączenia zasilania urządzenia.

Getac - ikona akumulatora
Getac S410 - Optymalizacja zasilania
Getac S410 - Bezkompromisowa wydajność

Możliwości rozbudowy

Nigdy nie powinno zabraknąć miejsca, gdy na pokładzie mamy dysk o pojemności 1 TB oraz możliwość zamontowania opcjonalnego dysku SSD, dzięki którym możemy zapewnić niezbędną przestrzeń oraz szybkość dla aplikacji, które gromadzą i przetwarzają ogromne ilości danych. Zainstalowanie systemu operacyjnego na opcjonalnym dysku SSD komputera S410 wyraźnie przyspiesza wczytywanie systemu i dostęp do danych, tym samym pozwalając na równoczesne i płynne wykonywanie wielu zadań.

ikona SSD

Bezpieczeństwo i ochrona

S410 zapewnia ochronę cennych danych dzięki zaimplementowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, takich jak pierwsza technologia pojemnościowego czytnika linii papilarnych, która pojawia się w notebookach przemysłowych. Protokoły uwierzytelniania wieloskładnikowego – czytnik linii papilarnych, czytnik kart inteligentnych, dwuzakresowy czytnik RFID (LF / HF), TPM 2.0, opcjonalny Computrace i wiele innych – zapewniają większe bezpieczeństwo i spokój użytkownikom korporacyjnym.

ikona Czytnik linii papilarnych
ikona Czytnik kart inteligentnych
ikona Windows Hello

Zabezpieczenia Windows 10

Getac S410 wspiera najnowsze narzędzia uwierzytelniania Microsoft, włączając w to Windows Hello oraz Microsoft Passport

Getac S410 - Ochrona i Bezpieczeństwo
Getac S410 - Uchwyt samochodowy

Przygotowany do montażu w pojazdach

S410 wspiera możliwość montażu urządzeń w pojazdach dzięki zapewnieniu współpracy z rozwiązaniami stacji dokujących innych producentów. Pozwalają one na wygodny dostęp do różnych portów, a także umożliwiają przekazanie sygnału antenowego RF do zewnętrznej anteny samochodowej i zagwarantowanie szybkiego oraz ciągłego dostępu w czasie rzeczywistym do baz danych.

Krótsze przestoje w czasie awarii

To nie zdarza się często, ale jeśli zajdzie potrzeba wizyty urządzenia w serwisie, Getac oferuje pakiet niezwykle korzystnych rozwiązań pozwalających na szybką naprawę oraz powrót urządzenia do pracy.

Getac S410 - Windows 10
Getac S410 - Microsoft Secured Core PC

Getac S410 wybrany jako Microsoft Secured-Core PC

Cyberataki to wykorzystanie wiedzy komputerowej i nielegalnych działań w celu uzyskania ogromnych korzyści od przedsiębiorstw, szczególnie w przypadkach, gdy ich praca jest oparta na systemach wrażliwych na tego typu działania. W odróżnieniu od rozwiązań zabezpieczających opartych tylko na oprogramowaniu, komputery Secured-Core PC wykorzystują różne warstwy zabezpieczeń stworzone oddzielnie dla ich firmware’u, podzespołów, wirtualizacji i ochrony tożsamości przez system operacyjny. Getac S410 został wybrany przez firmę Microsoft jako ostatnio wprowadzony na rynek komputer Secured-Core PC, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, a tym samym znacznie podnosi poprzeczkę w klasie notebooków przemysłowych.

Wybierz sposób komunikacji.

Bardzo często współcześni profesjonaliści mają określony zestaw wymagań w zakresie rozwiązań komunikacji, którym sprostać może jedynie S410 dzięki dostępności wielu elastycznych i unikatowych opcji wejść i wyjść, takich jak port USB PowerShare, USB3.1 Gen 1 Type-C, a nawet drugi port sieci LAN. W zależności od potrzeb dane rozwiązanie możemy mieć w wyjątkowo cienkiej i lekkiej konstrukcji, bez żadnego niekorzystnego wpływu na wytrzymałość oraz wydajność urządzenia.

  • Port USB Powershare
  • USB 3.1 Typ C
  • Dodatkowy port LAN
Getac S410 - Port USB z udostępnieniem zasilania

Getac S410 - USB 3.1 Typ C

Getac S410 - Drugi port LAN

GETAC S410
ikona Return to Base Warranty

Gwarancja „Return to Base”

Nic nie mówi o jakości produktu tak, jak producent stojący za swoim produktem. Notebook S410 o wzmocnionej konstrukcji został zaprojektowany od podstaw, aby przetrwać upadki, wstrząsy, zalania, wibracje i inne niekorzystne warunki. Jesteśmy pewni naszej jakości i dlatego model S410 jest standardowo oferowany z 3-letnią gwarancją.

Standard: 3-letnia ograniczona gwarancja – Return to Base

 

1) Szczegółowe informacje na temat udzielanej gwarancji znajdują się w Warunkach Gwarancji.
* Prezentowane fotografie oraz ilustracje mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd oraz funkcje urządzenia mogą różnić się ze względu na stale wprowadzane ulepszenia produktu.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Logo Intel, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych oraz/lub w innych krajach.
Intel, logo Intel, Intel Core, Intel vPro, Core Inside i vPro Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych oraz/lub w innych krajach.

GETAC S410

DANE TECHNICZNE

GETAC S410

System operacyjny
Windows® 10 Professional
Opcje platformy komputera mobilnego
Intel® Core™ i3 Technology
Intel® Core™ i3-8145U Processor 2.1GHz
Max. 3.9 GHz z Intel® Turbo Boost Technology
– 4MB Intel® Smart Cache

Intel® Core™ i5 Technology
Intel® Core™ i5-8265U Processor 1.6GHzMax. 3.9 GHz z Intel® Turbo Boost Technology
– 6MB Intel® Smart Cache

Intel® Core™ i5 vPro™ Technology
Intel® Core™ i5-8365U vPro™ Processor 1.6GHz Max. 4.1 GHz z Intel® Turbo Boost Technology
– 6MB Intel® Smart Cache

Intel® Core™ i7 Technology
Intel® Core™ i7-8565U Processor 1.8 GHz Max. 4.6 GHz z Intel® Turbo Boost Technology
– 6MB Intel® Smart Cache

Intel® Core™ i7 vPro™ Technology
Intel® Core™ i7-8665U vPro™ Processor 1.9GHzMax. 4.8 GHz z Intel® Turbo Boost Technology
– 8MB Intel® Smart Cache

Kontroler VGA
Intel® UHD Graphics 620 (i3/i5/ i7)
Opcjonalnie NVIDIA® GeForce® GTX1050 4GB dyskretny kontroler graficzny
Wyświetlacz
14″ TFT LCD HD (1366 × 768)
Opcjonalnie 1000-nitowy wyświetlacz LumiBond® z technologią Getac wyraźnego odczytu w świetle słonecznym, Pojemnościowy ekran wielodotykowy

Opcjonalny 14″ ekran IPS TFT LCD FHD (1920 × 1080)
Opcjonalny 800-nitowy ekran LumiBond® z technologią Getac wyraźnego odczytu w świetle słonecznym, Pojemnościowy ekran wielodotykowy

Pamięć
4 GB DDR4 rozszerzalne do 64 GB
Dysk podstawowy: SATA SSD 256 GB
Dysk opcjonalny SATA SSD 256 GB / 512 GB / 1 TB
Drugi opcjonalny dysk wewnętrzny: 256 GB SSD
Klawiatura
Klawiatura membranowa
Opcjonalne podświetlenie LED klawiatury membranowej
Urządzenia wskazujące
Ekran dotykowy
– Opcjonalny wielodotykowy ekran pojemnościowy
Panel dotykowy
– Okno panelu z obsługą wielodotyku
Opcje gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SD × 1
Opcjonalny czytnik Smart Card × 1
Gniazdo rozszerzeń multimediów
Opcjonalna karta PCMCIA Typ IIii
Opcjonalna karta ExpressCard34/54ii
Opcjonalny napęd DVD super multiii
Opcjonalny drugi akumulatorii
Interfejsy I/O
Wyjście słuchawek / wejście mikrofonowe × 1
Gniazdo zasilania DC × 1
USB 3.0 × 1
USB 2.0 × 1
USB 3.1 Gen 2 × 2
LAN (RJ45) × 1
HDMI × 1
Złącze stacji dokującej × 1
Opcjonalny port szeregowy (9-pinowy; D-sub) × 1
Opcjonalny port VGA (15-pinowy; D-sub) × 1iii
Opcjonalne gniazdo karty SIM × 1
Opcjonalna kamera internetowa FHD × 1
Opcjonalna przednia kamera z funkcją uwierzytelniania twarzą Windows Hello × 1
Opcjonalna antena RF dla GPS, WWAN oraz WLAN
Opcjonalne gniazdo USB 2.0 PowerShare lub LAN (RJ45) × 1
lub USB 3.1 Gen 1 Typ-C × 1iv
Komunikacja
Intel® Dual Band Wireless-AC 9260, 802.11ac
Bluetooth (v5.0)v
Opcjonalny dedykowany GPS
Opcjonalny szerokopasmowy moduł telefonii komórkowej 4G LTE
Bezpieczeństwo
Opcjonalnie technologia Intel® vPro™
TPM 2.0
Opcjonalny skaner odcisku palca
Opcjonalny skaner Smart Card
Opcjonalna kamera internetowa Windows Hello
Opcjonalny moduł RFID LF/HFi,vi
Kensington Lock
Zasilanie
Zasilacz sieciowy AC (65 W, 100-240 V AC, 50 / 60 Hz)
Opcjonalny zasilacz sieciowy AC (120 W, 100-240 V AC, 50 / 60 Hz)
Akumulator Li-Ion (11,1 V, 4200 mAh)
Opcjonalny drugi akumulator
Wymiary i masa
Bez dyskretnego procesora graficznego:
350 × 293 × 34,9 mm (13,8″ × 11,5″ × 1,4″) 2,2 kg (4,9 funta)vii
Z graficznym procesorem graficznym:
350 × 293 × 42,6 mm (13,8″ × 11,5″ × 1,7″) 2,7 kg (5,9 funta)vii
Wytrzymałość
Certyfikat MIL-STD-810H oraz certyfikat IP53
Klawiatura odporna na zachlapania
Odporność na upadki z 0,9 m
Uszczelnienie portów oraz złączy
Wyjmowany SSD z rozwiązaniem antywstrząsowym
Odporność na wibracje
Środowisko pracy
Temperaturaviii:
– Pracy: od -29°C do 63°C / od -20,2F do 145,4°Fix
– Przechowywania: od -51°C do 71°C / od -60°F do 160°F
Wilgotność:
– 95% wilgotność względna, bez kondensacji
Oprogramowanie
Getac Utility
Getac Geolocation
Opcjonalnie Absolute DDS® Persistence
Akcesoria
Torba transportowa
Podstawowy akumulator (11,1 V, 4200 mAh)
Zapasowy akumulator (11,1 V, 4200 mAh)
Ładowarka wielogniazdowa (dwa gniazda)
Ładowarka wielogniazdowa (osiem gniazd)
Zasilacz samochodowy (120 W, 11-32 V DC)
Zasilacz AC (65 W, 100-240 V AC)
Zasilacza AC (120 W, 100-240 V AC)
Rysik pojemnościowy oraz pasek mocujący
Folia ochronna na ekran
Samochodowa stacja dokująca
Biurkowa stacja dokująca
i Brak zgodności z Energy Star 7.0.
ii PCMCIA, DVD super multi drive, Express Card oraz drugi akumulator są wzajemnie wykluczającymi się opcjami. Express Card oraz HF RFID są wzajemnie wykluczającymi się opcjami.
iii VGA oraz USB 3.1 Gen 1 Typ-C są wzajemnie wykluczającymi się opcjami.
iv PowerShare USB 2.0, 2nd LAN (RJ45) oraz USB 3.1 Gen 1 Typ-C są wzajemnie wykluczającymi się opcjami.
v Wydajność Bluetooth i maksymalna odległość połączenia mogą różnić się w zależności od zakłóceń otoczenia i wydajności na urządzeniach klienckich. Użytkownicy mogą zmniejszyć skutki zakłóceń, minimalizując liczbę aktywnych urządzeń bezprzewodowych Bluetooth działających na danym obszarze.
vi Czytnik HF RFID/NFC Combo LF (125 kHz) / HF (13,56 MHz) (iClass, zgodny z HID Prox, ISO 15693, 14443 A/B, Mifare, FeliCa™).
vii Masa oraz wymiary mogą różnić się w zależności od konfiguracji oraz akcesoriów opcjonalnych.
viii Testowany przez niezależne krajowe laboratorium testowe zgodnie z MIL-STD-810H.
ix Dla opcjonalnego napędu DVD Super-Multi S410 temperatura pracy zawiera się w przedziale od -10°C do 60°C / od 14°F do 140°F .
Przedstawione informacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
GETAC S410

GALERIA

GETAC S410

PREZENTACJA WIDEO

GETAC S410

AKCESORIA DODATKOWE

Getac S410 - Plecak transportowy
Getac S410 - Plecak transportowy
Getac S410 - Akumulator główny
Getac S410 - Akumulator główny
Getac S410 - Akumulator dodatkowy 4200 mAh
Getac S410 - Akumulator dodatkowy 4200 mAh
Getac S410 - Ładowarka dwugniazdowa
Getac S410 - Ładowarka dwugniazdowa
Getac S410 - Ładowarka ośmiogniazdowa
Getac S410 - Ładowarka ośmiogniazdowa
Getac S410 - Zasilacz sieciowy 65 W
Getac S410 - Zasilacz sieciowy 65 W
Getac S410 - Zasilacz sieciowy 120 W
Getac S410 - Zasilacz sieciowy 120 W
Getac S410 - Folia ochronna na ekran
Folia ochronna na ekran
Getac S410 - Twardy dysk HDD
Getac S410 - Twardy dysk HDD
Getac S410 - Samochodowa stacja dokująca
Getac S410 - Samochodowa stacja dokująca
Getac S410 - Biurkowa stacja dokująca
Getac S410 - Biurkowa stacja dokująca
Getac S410 - Samochodowy zasilacz sieciowy 120 W
Getac S410 - Samochodowy zasilacz sieciowy 120 W
Getac S410 - Rysik
Getac S410 - Rysik
Getac S410 - Samochodowa stacja dokująca
Getac S410 - Samochodowa stacja dokująca
GETAC S410

PLIKI DO POBRANIA